Роблячи дрібні ремонти майстри працюють з простими інструментами й виконують свою роботу добре. Але компанія MyTools пропонує прилад, який допоможе виконувати працю бездоганно. Це лазерний нівелір, який створює проекції ліній відносно вертикальної чи горизонтальної площини. Такі проекційні лінії допомагають вирівняти об’єкт і закінчити роботу швидко та якісно. Використовуючи такий прилад вам не прийдеться перероблювати роботу, вона з першого разу вийде ідеальною. Гарантією роботи з високою точністю є якісний Osram Lasers, який лежить в основі нівеліру.
Нівелір можна використовувати у будь-якій роботі по ремонту, наприклад, повісити картину, полицю або стінну шафу, розставити меблі, закріпити карнизи або дозволить рівно укласти кахельну плитку і швидше поклеїти шпалери. Майстрові не потрібно мати спеціальні навички аби користуватися цим приладом. Він інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні. Завдяки наявності гарним характеристикам кожен майстер зможе відчути себе професіоналом та стати справжнім спеціалістом.
Технічні характеристики
Дана модель нівеліру виділяється серед інших своїми хорошими характеристиками. Його характеристики свідчать про те, що компанія My Tools попіклувалась про зручність та швидкість роботи майстрів в побутових та домашніх справах.
Насамперед можна відмітити якісні механічні та оптичні компоненти, які впливають на результат точності в роботі. Завдяки зеленому кольору променів нівелір проектує лінії на відстань до 45 м, а з детектором 60 м. А кут видимості у двох площинах, горизонтальній та вертикальній сягає по 130°.
Функція самовирівнювання полегшує роботу майстра в тому, що не потрібно періодично перевіряти прилад на точність. Час самовирівнювання всього 3 секунди, відхилення від норми 2 мм на кожні 10 м, а градус самовирівнювання — 4°+/-1°.
- Надійну роботу нівеліру, до 8 годин, забезпечують два елементи живлення типу АА.
- Режим блокування приладу допомагає зафіксувати налаштування та помилково їх не збити.
- Корпус приладу має якісний матеріал та захист від води IP54 дозволяє працювати ним у запилених та вологих приміщеннях, або на вулиці. Такі характеристики забезпечать надійну та довговічну роботу приладу в умовах роботи від -10 °C до +50 °C.
- Інструмент добре зберігається при температурі від -20°C до 70°C.
- Розмір нівеліру: 135х125х100 мм.
- Невелика вага: 0,5 кг.
Переваги My Tools Easy-Mark
Працюючи нівеліром ви зможете отримати більше користі й задоволення. Ви відчуєте себе спеціалістом і згодом станете їм.
На відміну від звичайного водяного рівня лазерний нівелір має такі переваги:
- По-перше, робота буде виконана бездоганно. Нівелір проектує лінії з високою точністю, тому не має похибок у роботі.
- По-друге, прилад працює самостійно і не потребує допомоги людини. Тому під час роботи нівеліру майстер швидше виконує свою працю. Зручно працювати наодинці.
- По-третє, функція самовирівнювання проекційних ліній заощаджує час та сили майстра. Вже не потрібно періодично перевіряти рівність об’єкту відносно площин.
- По-четверте, за розміром та вагою — компактний, тому його зручно завжди брати з собою.
- По-п’яте, використовується у будь-яких роботах і не потребує додаткового інструменту. (Наприклад, звичайний рівень одного розміру не підійде для всіх видів робіт, і тому майстри змушені мати декілька звичайних рівнів різного розміру).
Нівелір для домашніх майстрів
Нівелір даної моделі широко застосовується в домашніх цілях. Оскільки він простий та легкий у користуванні кожен майстер має можливість застосовувати його у своїй роботі. Такий прилад може допомогти у різних сферах домашнього ремонту. Часто його використовують там де потрібна точність вирівнювання об’єкту відносно горизонтальної або вертикальної площини. Наприклад, він може допомогти повісити картину, полицю або стінну шафу, розставити меблі або закріпити карнизи та в інших роботах. Також нівелір незамінний помічник при дрібному домашньому ремонті при укладанні кахельної плитки, при поклейці шпалер, закріпленні плінтусу тощо. Такий прилад добре поповнить набір інструментів і стане улюбленим.
Сервісне обслуговування
Всі нівеліри мають гарантійний термін — 2 роки. Тому в цей період можна звернутися в сервісний центр My Tools за допомогою. Згідно з гарантійними випадками компанія My Tools може замінити або відремонтувати прилад безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 45 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 60 м |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Час автоматичного нівелювання | 3 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 510 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Батарейки |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габарити | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 135 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Так |
- Ціна: 2 340 ₴









