Дана модель кувалди виготовлена із міцного матеріалу, сталі та скловолокна. Зручний хват ручки дозволяє швидко працювати. Завдяки спеціальному матеріалу, ручка не зламається і не трісне під час дуже сильних ударів. А прорезинений матеріал, яким обтягнула ручка, дозволяє не ковзати кувалді в руці. У цьому ваша безпека.
Матеріал ударного бойка зі сталі – міцний та надійний матеріал. Така кувалда служитиме вам дуже довго. З таким інструментом робота виконуватиметься добре.
- Матеріал ручки: склопластик.
- Матеріал ударного бойку: сталь.
- Довжина: 910 мм.
- Вага 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип молотка | муляра |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Довжина ударного бойка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 910 мм |
| Вага | 3 кг |
| Тип | Кувалда |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴


