Універсальна класична лопата для всіх видів земляних робіт. З такою лопатою вам не потрібно купувати інші типи лопат, адже конструкція цієї моделі продумана до дрібниць. Загострене лезо дозволяє копати ями, переносити та розпушувати землю, а також працювати з рідкими розчинами. Особливість даної лопати в тому, що вона суцільнометалева, з лезом, посиленим ребрами жорсткості і тому розрахована на роботу з важкими ґрунтами. А конструкція ручки з D-подібною поліпропіленовою насадкою допомагає полегшити роботу та зменшити навантаження на поперек. Оптимальна довжина 820 мм лопати дозволяє працювати всім людям із середнім зростом.
Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно точиться. Такий матеріал довговічний, тому що не лопається, не тріскається та не боїться вологих робіт.
Завдяки правильному діаметру ручки лопату добре та зручно тримати в руці. Навіть працюючи під дощем, можете не переживати про те, що лопата заіржавіє. Адже для захисту від корозії вона має суцільне фарбоване покриття. Така лопата буде надійним помічником у всіх видах ґрунтових робіт.
Характеристики:
- Ціліснометалева, з лезом, посиленим ребрами жорсткості, завдяки чому розрахована на роботу з важкими ґрунтами.
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно точиться.
- Ручка має D-подібну поліпропіленову ручку, що робить зручним і безпечним користування інструментом.
- Для захисту від корозії має суцільне фарбоване покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 820 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 540 ₴





