Бур професійної якості Specialist+ служитиме довше ніж дешевий аналог. З таким аксесуаром робота виконається швидше та якісніше. Хороший сплав свердла гарантує швидке свердління бетону, каменю чи цегли і при цьому якість свердла не зіпсується. Отвір вийде ідеально круглим і без сколів. Кожен майстер знає, що працювати з якісними інструментами зручно, комфортно і навіть приємно.
Бур має покращену фіксацію наконечника завдяки чому можна свердлити твердіші матеріали. В такому випадку інструмент буде довше служити та не зламається так швидко, як з дешевими аналогами. Центруючий наконечник твердосплавний і тому призначений для точного свердління.
Унікальної форми канавка допомагає ефективно видаляти сміття. Тому з таким інструментом у вас буде менше бруду чи пилюки після сверління. Такий бур можна використовувати для свердління бетону, каменю, цегли та різних кладочних матеріалів.
Характеристики:
- SDS+ монтажний стандарт.
- Діаметр: 10 мм.
- Робоча довжина: 100 мм.
- Загальна довжина: 160 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 10 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
- Ціна: 78 ₴



