Свердло німецької якості із твердого, особливо міцного сплаву. Свердло забезпечує бездоганну якість свердління навіть для особливо твердого армованого бетону.
Завдяки особливій конструкції різальної частини свердло підходить для свердління дуже жорстких матеріалів, наприклад, залізобетону. 4 ріжучі поверхні та ріжучі кромки подвоюють дію довбання для більш ефективного свердління. Котушка унікальної форми забезпечує ефективне видалення пилу, а особливо жорстка конструкція свердла запобігає поломці свердла.
Більш тривалий термін використання свердла забезпечують: потрійний загартований карбідний сплав, міцний корпус ринви та високоякісна сталь. Спеціально продумана форма свердла зменшує вібрацію під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
- Ціна: 414 ₴


