Плоске свердло Specialist+ призначене для свердління різних порід дерева. Точність свердління забезпечується центральним наконечником. Кріплення хвостовика HEX забезпечує максимальне зчеплення зі свердлом. Завдяки чудовій якості свердло має зносостійкість і високу міцність. Навіть при великих навантаженнях не зламається і не трісне.
Характеристики:
- Діаметр: 20 мм.
- Робоча довжина: 110 мм.
- Загальна довжина: 150 мм.
- Тип конструкції: (перо).
- Підходить для: м'якої деревини, дерева, дерев'яних панелей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 20 мм |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


