
Диск абразивний відрізний по металу/нержавіючій сталі Specialist+ LONG LIFE 125x1x22
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 250-11210
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Необхідний інструмент для різання металу. Завдяки тому, що диск професійного рівня та німецької якості, болгарка служитиме набагато довше, а результат роботи буде бездоганним.
Зріз виходить ідеально рівним і без «задирок». Завдяки своїм характеристикам диск міцний та зносостійкий. Добре справляється зі своїм завданням — з різання металу та нержавіючої сталі.
Рекомендовано використовувати засоби захисту під час роботи з болгаркою, щоб уникнути травм.
Характеристики:
- Товщина: 1 мм.
- Діаметр: 125 мм.
- Внутрішній діаметр (монтажний) диска: 22 мм.
- Абразивний тип: оксид алюмінію.
- Призначення: для різання металу та нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 1 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴



