Призначений диск для різання та полірування більшості матеріалів: сухої та вологої деревини, пластику, гіпсокартону, легких бетонних блоків і т. д. Так як диск професійного рівня різання матеріалів проходить просто, швидко та ідеально рівно. Після зрізу немає гострих кутів або «задирок».
Дуже жорсткий корпус диска, масивні твердосплавні зубці та міцна пайка забезпечують довгий термін служби диска та ефективну роботу. Завдяки високій якості диск не затупиться дуже швидко.
У комплект ні входить перехідне кільце.
Характеристики:
- Діаметр диска: 125 мм.
- Внутрішній діаметр: 22 мм.
- Товщина диска: 4,2 мм.
- Внутрішній діаметр: 3мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 4.2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Пінобетон, Газобетон, Фанера, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав, Карбід кремнію зелений 64стебла селери |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість зубів | 3 |
| Кількість сегментів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




