Бокс для збереження та транспортування інструментів виготовлений з міцного поліпропілену. Застібки з нержавіючої сталі мають отвори для навісних замків, що забезпечує більшу безпеку вмісту коробки.
Всередині також є додаткова зйомна поличка, яка дозволяє збільшити зручність збереження інструменту.
Ергономічна ручка для зручного транспортування.
- Ширина: 580 мм
- Глибина: 270 мм
- Висота: 250 мм
- Вага: 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






