G-подібна струбцина виготовлена з ковкого чавуну. Затискання здійснюється за допомогою винта.
- Максимальна ширина захвату – 75 мм.
- Глибина губок – 75 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип | G-подібна |
| Матеріал струбцини | Чавун, Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 75 мм |
| Виступ | 75 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴


