
Полотно для лобзика Specialist+ 63-4410 GL100/VL75 мм, по дереву, швидкорізальне, 2 шт.
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 63-4410
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
2 полотна для лобзика по дереву швидкорізальних. Призначені для різання дощок, фанери (у тому числі OSB та MDF-плит) та бруса товщиною від 5 до 50 мм.
Виготовлені з хром-ванадієвого сплаву (CR-V), що гарантує довговічність, гнучкість та гостроту.
- Загальна довжина – 100 мм
- Робоча довжина – 75 мм
- Крок зуба – 4 мм (6 TPI)
- Ширина полотна – 8 мм
- Товщина полотна - 1,45 мм.
Виготовлені у Німеччині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Specialist+ |
| Тип | Пилка |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Застосування пилки | Дерево |
| Напрямок зубців | Вгору |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1.45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴



