Довге свердло по металу для висвердлювання глибоких отворів. Виготовлено з високоякісної інструментальної сталі M2.
- Діаметр свердлення - 6 мм
- Робоча довжина - 95 мм
- Загальна довжина - 140 мм
- Тип хвостовика - прямий
- Кут заточування - 118°
- Стандарт DIN 340
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 95 мм |
| Загальна довжина | 140 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



