Довге свердло по металу для висвердлювання глибоких отворів. Виготовлено з високоякісної інструментальної сталі M2.
- Діаметр свердлення - 8 мм
- Робоча довжина - 105 мм
- Загальна довжина - 160 мм
- Тип хвостовика - прямий
- Кут заточування - 118°
- Стандарт DIN 340
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 105 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



