Компостер ECO King 600 л - це відмінне рішення для щоденного компостування, вироблене компанією Graf зі 100% переробленого пластику і оснащене системою швидкої збірки.
Компостер оснащений двома великими люками, що робить завантаження відходів швидким та зручним. Завдяки своїй конструкції, він забезпечує швидкий процес компостування і дозволяє легко і зручно витягати готовий компост через спеціальні отвори. Компостер підходить для використання у будь-яку пору року, оснащений кришкою з фіксацієювітру та зручним регулюванням подачі.
3 компостером ECO King ви легко зможете переробляти органічні відходи та отримувати високоякісний компост для саду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 600 л |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 680 ₴


