Культиватор Truper CUL-E ідеально підходить для обробки та аерації твердих кам'янистих ґрунтів.
Гострі зубці проникають глибоко в ґрунт та забезпечують ефективну обробку. Цей інструмент чудово підходить для ландшафтного дизайну та роботи в саду.
Має дерев'яну ручку довжиною 137 см та сталеву головку шириною 13 см, що забезпечує міцність і довговічність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 130 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 4 |
| Довжина інструменту | 1455 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага | 0.95 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴


