Зручний інструмент для обрізки живих та сухих гілок, до 35мм. Завдяки довгим ручкам можна дістатися у важкодоступні місця. Не тільки міцний та надійний сучкоріз, але й зручний та легкий інструмент.
Навіть під час великого навантаження не зламається та не трісне, тому що лезо виготовлено з високоякісної японської сталі SK5. Також він має покриття Silver Teflon, що на 20% стійкіше за звичайний тефлон. Таке покриття зменшує тертя та запобігає корозії. Сучкорізом можна працювати при вологому кліматі, не боячись, що він іржавіє.
Ручки виготовлені з алюмінію трапецієподібної форми для максимальної стійкості. А також завдяки матеріалу сучкоріз не важкий і тому руки швидко не втомлюються під час довготривалої роботи. Більш комфортній роботі сприяють накладки ручок з РР + TPЕ. Це запобігає ковзанню рук. А ще накладки не втрачають властивостей при нагріванні.
Ще однією особливістю даної моделі є наявність демпферів, які пом'якшують віддачу при різі і зменшують навантаження на руки. Всі деталі даного сучкорізу продумані до дрібниць, а тому добре сприяють кращій та швидкій роботі.
Характеристики:
- Довжина: 780 мм.
- Тип: Площинний.
- Матеріал ручок: Алюміній + PP + TPE.
- Діаметр різу: 35 мм.
- Призначення: Живі та сухі гілки.
- Покриття леза: Silver Teflon.
- Механізм: Tradition.
- Твердість леза: 55-58 HRC.
- Матеріал леза: SK5 (High Carbon Steel).
- Вага: 1250 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 780 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 080 ₴






