Зручний інструмент для обрізки живих та сухих гілок, діаметром до 35 мм. Завдяки довгим ручкам, 780 мм, можна дістатися у важкодоступні місця. Не тільки міцний, надійний сучкоріз, але і зручний.
Навіть під час великого навантаження не зламається та не трісне, тому що лезо виготовлено з високоякісної японської сталі SK5. Також він має покриття Silver Teflon, що на 20% стійкіше за звичайний тефлон. Таке покриття зменшує тертя та запобігає корозії. Сучкорізом можна працювати при вологому кліматі, не боячись, що він іржавіє.
Ручки також зі сталі трацеподібної форми для максимальної стійкості. Такі ручки витримають велике навантаження та не зламаються. Накладки ручок з РР + TPЕ, а тому їх комфортно тримати в руці. Вони запобігають ковзанню, та не втрачають властивостей при нагріванні.
Ще однією особливістю даної моделі є наявність демпферів, які пом'якшують віддачу при різі і зменшують навантаження на руки. Всі деталі даного сучкорізу продумані до дрібниць, а тому добре сприяють кращій та швидкій роботі.
Характеристики:
- Довжина: 780 мм.
- Тип: Площинний.
- Матеріал ручок: Сталь + PP mix TPR.
- Діаметр різу: 35 мм.
- Призначення: Живі та сухі гілки.
- Покриття леза: Silver Teflon.
- Механізм: Tradition.
- Твердість леза: 55-58 HRC.
- Матеріал леза: SK5 (High Carbon Steel).
- Вага: 1430 г.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 780 мм |
| Вага | 1.43 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 960 ₴






