Якісний секатор площинний класичної конструкції Т-45, довжиною 200мм. Зручний та простий у користуванні. Не потрібно спеціальних навичок, щоб працювати таким інструментом. Не важкий інструмент, а тому рука не буде швидко втомлюватись від роботи. Зручно тримати в руці і робота буде виконуватись швидше і з комфортом. Є ергономічні ручки, виготовлені з надміцного алюмінію, з нейлоновим покриттям під зручний хват долонею. Завдяки спеціальному покриттю ручок секатор не вислизне з рук. Добре справляється зі своєю задачею у різання живих гілок діаметром до 20 мм.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5 — міцний та довговічний матеріал. Надійний, зручний замок, що легко відкривається однією рукою та виключає випадкову зміну його положення. Блокиратор тримає секатор у закритому положенні, а це дозволяє берегти леза від затуплюваня у кейсі з іншими інструментами. Також це ваша безпека. В закритому положенні секатор не поранить ваші руки. Такий простий, але необхідний інструмент стане вашим помічником у садівництві.
- Матеріал леза: SK5.
- Вага: 260 г.
- Призначення: Живі гілки.
- Твердість леза: 50 HRC.
- Механізм: Tradition.
- Діаметр різу: 20 мм.
- Тип: Площинний.
- Довжина: 200 мм.
- Тип замка: Tradition Lock.
- Покриття леза: Поліроване.
- Матеріал ручок: Надміцний алюміній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 420 ₴



