Якісний та зручний площинний секатор полегшеної конструкції 200мм. Завдяки не важкій конструкції робота буде виконуватись якісніше, і рука не буде швидко втомлюватись.
Секатор має лезо японської сталі SK5, а значить матеріал зносостійкий і буде служити довго.
Є замок, що автоматично відкривається при стисканні, і унеможливлює самостійне закриття під час роботи. Краще тримати секатор в закритому стані, щоб не затупилось лезо. Шукаючи інший інструмент в кейсі, то ви не пораните руки якщо секатор буде закритий.
Ручки ергономічної форми з матеріалів PP + TPR допомагають добре тримати секатор в руці. Робота буде виконуватись зручно та комфортно. Такий матеріал перешкоджає сковзанню та натиранню мозолів. Хороший секатор буде служити вам довго.
- Максимальний діаметр різу 20мм.
- Тип замка: Comfort Auto Lock
- Вага: 170 г.
- Твердість леза: 58-60 HRC
- Механізм: Tradition
- Діаметр різу: 20 мм.
- Матеріал ручок: Сталь + PP + TPR
- Тип: Площинний
- Довжина: 200 мм.
- Покриття леза: Поліроване
- Призначення: Живі та сухі гілки
- Матеріал леза: SK5 (Японська сталь)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 636 ₴








