Секатор призначений для видалення як живих так і сухих гілок. Здатний різати гілки до 30мм. Для ефективнішого результату секатор має різ в кілька етапів, це збільшує ріжучу здатність і зменшує зусилля. Має ергономічну конструкцію, а тому працювати ним комфортно та зручно, і ще вона запобігає ковзанню руки. Якщо працювати у рукавичках це збереже руку від травм та мозолів. Посилена, ергономічна конструкція корпусу з високоякісного алюмінію має вставки з TPR, а тому секатор міцний та надійний.
Працювати секатором просто та легко, і не потребує спеціальних навичок чи знань. Секатор EASY 200 мм з храповим механізмом - зменшує необхідне зусилля під час роботи. Лезо добре загострене, тому вам не доведеться докладати багато зусиль. Лезо виготовлено з японської сталі з тефлоновим покриттям, завдяки якому зменшується тертя під час обрізки. Також це спрощує роботу і подальше очищення інструменту. Тримаючи інструмент в чистоті ви продовжите термін його служби. Лезо має покриття, яке запобігає утворенню корозії.
Є блокіратор відкриття на ручці, який допоможе берегти лезо секатора від затуплювання у кейсі з інструментами. В закритому стані секатор не поранить вас при пошуку іншого інструменту у кейсі.
Характеристики:
- Покриття леза: Teflon.
- Твердість леза: 58-60 HRC.
- Діаметр різу: 30 мм.
- Тип замка: Safe Lock.
- Довжина: 200 мм.
- Максимальний діаметр різу: 30 мм.
- Вага: 230 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.23 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 540 ₴







