Зручні та якісні ножиці для живої огорожі 620 мм, з хвилястим лезом. Користування ножицями не потребують досвіду чи спеціальні знання. Про надійність роботи можна не переживати, так як леза з якісного матеріалу, швидко не затупляться та не погнуться. Алюмінієві ручки мають протиковзні накладки, виготовлені з РР + TPR забезпечують надійний хват. Завдяки важільному підсилювачу можна різати гілки діаметром до 12 мм.
Зручність роботи ножицями забезпечують алюмінієві ручки покриті спеціальним матеріалом.
Лезо виготовлене з якісної високовуглецевої сталі — надійний, міцний та зносостійкий матеріал. Спеціальне покриття silver teflon захищає від корозії та зменшує тертя, чим відчутно полегшує роботу. Навіть у вологу погоду можна працювати ножицями та не переживати, що вони поржавіють.
Унікальність цієї моделі в тому, що лезо хвилясте,а це дозволяє утримувати гілки, які підрізаються.
- Діаметр різу до 12 мм.
- Довжина загальна: 620 мм.
- Довжина леза: 220 мм.
- Матеріал ручок: Алюміній + PP + TPE.
- Діаметр різу: 12 мм.
- Механізм: Lever X4.
- Твердість леза: 55-58 HRC.
- Ширина min: 195 мм.
- Призначення: Живу огорожу та деякі декоративні рослини.
- Покриття леза: Silver Teflon.
- Вага: 950 г.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Хвиляста |
| Довжина леза | 220 мм |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 12 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 620 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
- Ціна: 1 080 ₴





