Якісні ножиці для підстригання трави, так і для живої огорожі та формування декоративних рослин. Міцні та зносостійкі завдяки хорошому матеріалу. Будуть служити довго. Зручні у користуванні навіть у важкодоступних ділянках. Не потребують спеціальних навичок та знань.
Лезо з високоякісної японської сталі SK5, а значить швидко не затупляться і будуть плавно різати необхідний матеріал. Лезо має хвилеподібну форму, що дозволяє обрізати гілки до 8 мм. Також можна отримати чистий та рівний зріз без заломлень. Ручки виготовлені з високоякісного пластику та покриті нейлоном. Тому під час роботи вони не ковзають в руці. Також це дає змогу безпечно їх використовувати.
Унікальність даної моделі ножиць в тому, що вони поворотні на 360 градусів, можуть фіксуватися в 12 положеннях. Завдяки цьому можна підрізати рослини під будь яким кутом, у важкодоступних зонах. Будь-яка робота з різкою рослин буде вам під силу з такими ножицями. Успіх у ваших руках!
- Довжина: 370 мм.
- Матеріал леза: SK5 (Японська сталь).
- Матеріал ручок: Нейлон + TPR.
- Діаметр гілок: до 8 мм.
- Механізм: Площинний.
- Призначення: Трава, деякі види живої огорожі.
- Покриття леза: Тефлонове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Хвиляста |
| Максимальний діаметр реза | 8 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 370 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 546 ₴










