Зручний інструмент для вимірювання нерівностей об' єкта щодо горизонтальної та вертикальної площин. Простий у користуванні і тому не потребує спеціальних навичок у використані. Має велику центральну капсулу для вимірювання по горизонталі, а бічна капсула - по вертикалі. З двох сторін рівень має гумові заглушки, які захищають корпус при падінні. Рівень не важкий тому, що виготовлений з алюмінію, який зберігає корпус цілим при падінні. Рідина в колбах із захистом від вигоряння та статичної напруги. Це збільшує строк служби експлуатації. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 630 г/мп.
Рівень має конструкцію з функцією Vertiсal View, що дозволяє бачити стан капсули у вертикальному положенні з трьох сторін завдяки вбудованому в корпус дзеркалу.
З таким рівнем легко та зручно працювати при будь-яких умовах. Він допоможе виконати роботу швидко та якісно. Завдяки довжині 600мм можна працювати у різних сферах. Має довічну гарантію на точність.
- Матеріал: алюміній.
- Довжина: 600 мм.
- Точність 0,5 мм/м.
- Кількість колб: 1H1V.
- Колба ACU + 60%.
- Технологія колби: традиційна.
- Вага профілю: 480 г/м.
- Заглушки: гумові торцеві накладки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Вага | 0.3 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 687 ₴










