Необхідний інструмент у всіх роботах на будівництві. Зручний будівельний рівень професійного класу. Використовується для вимірювання нерівностей щодо вертикальної та горизонтальної площин. Конструкція проста, має велику капсулу по центру та бічну капсулу. Центральна призначена для вимірювання по горизонталі, а бічна — по вертикалі. Корпус має гумові торцеві заглушки, які захищають корпус у разі падіння. У разі удару корпус не трісне та не розламається тому, що виготовлений з алюмінію. Рідина, що у капсулах із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 630 г/мп.
З рівнем робота буде виконана не тільки швидко, але і якісно. Майстриможуть використовувати цей рівеньнавіть без досвіду роботи. Він інтуїтивно простий у використанні. Довжина рівня 2 м.
Довічна гарантія на точність.
- Матеріал: алюміній.
- Довжина: 2000 мм.
- Точність 0,5 мм/м.
- Кількість колб: 1H1V.
- Колба ACU + 60%.
- Технологія колби: традиційна.
- Вага профілю: 630 г / м.
- Заглушки: резинові торцеві заглушки.
- Робоча температура: -20 – 50˚C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 1 560 ₴






