Алюмінієвий рівень професійного класу для вимірювання нерівностей в двох площинах — горизонтальній та вертикальній. Бульбашковий рівень має дві капсули, центральна капсула для вимірювання по горизонталі, а бічна по вертикалі. Рідина всередині із захистом від вигоряння та статичної напруги. Через те, що рівень виготовлений з алюмінію, то при падінні він не зламається, а ще є додатковий захист корпусу — це гумові торцеві заглушки. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 880 г/мп. Добре тримати в руках, не вислизає. У користуванні не вимагає додаткових знань чи досвіду.
Дана модель рівню має магніти, що роблять його зручнішим у використанні. Завдяки магнітам рівень можна закріпити на металопрофілі та швидко провести вимірювання.
Майстри використовують його у будь-яких роботах. Рівень допоможе виконати роботу не тільки швидко але і якісно. Простий у користуванні тому не потребує додаткових налаштувань.
- Матеріал: алюміній.
- Довжина: 600 мм.
- Точність 0,5 мм/м.
- Кількість колб: 1H1V.
- Колба ACU + 60%.
- Технологія колби: традиційна.
- Вага профілю: 880 г / м.
- Заглушки: гумові торцеві заглушки.
- Робоча температура: -20-50˚C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Вага | 0.6 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 1 146 ₴







