Штатив використовується для зручності безперервної роботи лазерного рівня. Він добре фіксує лазерний рівень і тому проекцію ліній не зіб’ють незначні перешкоди. Стійка тринога дозволить спокійно працювати без постійного відривання на перевірку точності проекційних ліній. Максимальна висота 1500 мм дозволяє працювати на потрібній відстані від підлоги. Платформа регулюється і має кріплення 1/4", яка підходить для різних моделей нівелірів з таким кріпленням.
Завдяки металевим деталям з високоякісного алюмінію тринога не важка, всього 1,12 кг. Також метал стійкий до корозії і тому можна працювати у вологих приміщеннях і не боятись іржавіння. Надміцний пластик ABS (LG) стійкий до морозів і тому можна працювати зимою.
В комплекті є зручний та практичний чохол. Завдяки чохлу штатив легше зберігати в чистоті та берегти зовнішній вигляд новим.
- Максимальна висота зйомки: 1500 мм.
- Матеріал: алюміній, ABS пластик.
- Розмір гвинта: 1/4″.
- Вага: 1,12 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Область застосування | для нівелірів |
| Конструкція | Трипод |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Максимальна робоча висота | 1500 мм |
| Тип затискача | Гвинт |
| Довжина у складеному вигляді | 550 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1.12 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 1 200 ₴


