Класична універсальна лопата використовується весь дачний період у різних роботах. Вам не доведеться купувати спеціалізований тип лопати, щоб виконати якусь конкретну роботу, наприклад, вирити траншею. Лезо загострене і тому легко виконати таке завдання. А наявність D-подібного руків'я допоможе перекидати ґрунт з легкістю та зручністю. Завдяки руків'ю економляться ваші сили та зменьшується навантаження на поперек.
Оптимальний розмір лопати 120см підійде всім людям середнього зросту. Вам не потрібно купувати лопати для всіх членів сім'ї. Так ви заощадите свої кошти. Завдяки надійному сталевому лезу та міцному матеріалу ручки, лопата буде служити вам довго та надійно.
Лезо лопати виготовлено зі сталі, тому воно не лусне і не потріскається при роботах з кам'янистим ґрунтом або в іншій важкій праці. Держак виготовлений з якісної деревени твердих порід, а отже, при важких роботах він не розколеться і не трісне. Зберігання лопати в приміщенні, де підвищена вологість не завдасть їй шкоди, адже лезо захищене від корозії. Така лопата стане надійним помічником у домашньому господарстві.
Характеристики:
- Призначена для перекопування землі.
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно точиться.
- Ручка з міцної деревени твердих порід з D-подібною ручкою поліпропіленової має зручний діаметр і покриття, яке захищає дерево від вологи.
- Металева частина пофарбована для захисту від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 400 мм |
| Ширина леза | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 800 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 690 ₴




