Компактна туристична штикова лопата із лезом меншого розміру. Універсальна лопата допоможе в будь-якій роботі. Завдяки невеликому розміру її легко брати із собою. Не займає багато місця. Незамінна на пікніках, риболовлі та в подорожах автомобілем.
Лезо лопати виготовлено з високоякісної інструментальної сталі #65, що дозволяє працювати з важким та кам'янистим ґрунтом. Ручка із міцної деревени твердих порід робить лопату надійною. Адже під час важкої роботи вона не тріснутиме і не лусне. На ручці є пластикова D-подібна насадка, що дозволяє легко виконувати важку роботу та зменшує навантаження на поперек. Добре відшліфована дерев'яна ручка не залишає скалки на руках, а правильний діаметр ручки дозволяє зручно тримати лопату в руці. Оптимальний розмір 680 мм лопати дозволить добре виконати будь-яку роботу. Така лопата буде гарним помічником у різних пригодах на відпочинку.
Характеристики:
- Компактна туристична штикова лопата з меншим лезом.
- Виготовлений із високоякісної інструментальної сталі # 65.
- Ручка із міцної деревени твердих порід має пластикову D-подібну ручку, що полегшує користування інструментом.
- Довжина 680 мм.
- Довжина леза 375 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 375 мм |
| Ширина леза | 150 мм |
| Довжина рукоятки | 305 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 459 ₴




