Класична штикова лопата із лезом меншого розміру. Лопата зручна у використані завдяки продуманій конструкції. На перший погляд це звичайна лопата, але деякі деталі полегшують працю. Полотно лопати виготовлено з високоякісної інструментальної сталі #65, що дозволяє працювати з важким та кам'янистим ґрунтом. Ковш має бортики, які допомагають утримувати грунт на лопаті та не розсипати його при перенесені. Тобто така лопата хороша не тільки для викопування, але й для перенесення сипучого матеріалу на невеликі відстані.
Держак виготовлений із твердих порід деревини, що робить лопату надійною. Адже під час важкої роботи вона не поламається і не лусне. На ручці є пластикова D-подібна насадка, що дозволяє легко виконувати важку роботу та зменшує навантаження на поперек. Держак ідеально рівний, без сучків. Добре відшліфована дерев'яна ручка не залишає скалки на руках, а правильний діаметр ручки дозволяє зручно тримати лопату в руці. Матеріал лопати стійкий до деформації. Оптимальний розмір 940 мм лопати дозволить добре виконати будь-яку роботу. Така лопата буде гарним помічником у різних роботах.
Характеристики:
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі #65.
- Держак виготовлений із твердих порід деревини.
- Є пластикова D-подібна ручка, що полегшує користування інструментом.
- Довжина лопати 940 мм.
- Ширина леза 150 мм.
- Довжина леза 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Естонія |
| Матеріал ручки | дерево |
| Виробник | My Garden |
| Ширина леза | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Довжина рукоятки | 940 мм |
| Довжина леза | 200 мм |
| Тип лопати | Штикова |
| Стан | Новий |
- Ціна: 498 ₴





