Лопата совкова Woody, довжиною 1500 мм застосовується при роботі з різноманітними сипучими матеріалами як на присадибних ділянках, так і на будівельних майданчиках. Довжина лопати оптимальна, тому може користуватися кожен з різним зростом. Зручна та надійна у користуванні. Не потребує спеціальних навичок. Гарно доповнить ваш склад з інструментами. З нею ви будете готові до будь-якої роботи.
Лезо лопати виготовлено з високоякісної вуглецевої сталі зі спеціальним захисним покриттям. Навіть при складних роботах лезо не трісне, а ручка не зламається. Покриття полотна захищене від іржавіння. Держак інструменту виготовлений з натурального дерева без сучків, що забезпечує невелику вагу інструменту. Добре відшліфована дерев’яна ручка не залишає скалок на руках. Завдяки міцному лезу та покриттю лопата надійна та довговічна у використанні.
Характеристики:
- Довжина: 1500 мм.
- Довжина леза: 490 мм.
- Матеріал леза: #65.
- Ширина леза: 240 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Довжина леза | 490 мм |
| Ширина леза | 240 мм |
| Довжина рукоятки | 1500 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 690 ₴




