Універсальна лопата для будь-якої роботи. Якісна та довговічна лопата завдяки надійному та зносостійкому матеріалу. Такий тип лопати використовується майже весь дачний сезон. Завдяки конструкції леза здатна виконувати різні операції. Розрахована на роботи з підвищеними навантаженнями у вигляді важких або надвологих грунтів. Зручно тримати лопату завдяки гумовому покриттю у місці хвату на ручці, а тому робота виконується швидше. Також таке покриття запобігає вислизуванню лопати з рук. Цільнометалева лопата, з посиленим лезом ковшоподібної форми, виготовленим з якісної інструментальної сталі S50C. Матеріал леза довговічний, тому не тріскається та не лопається. Можна сказати, що така лопата буде служити вічно.
Ручка лопати металева і тому в процесі тяжкої роботи точно не підведе — не зламається, не трісне та не розколеться. Правильний діаметр ручки дозволяє добре та зручно тримати лопату в руках. З такою лопатою робота виконається швидше та зручно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 1500 мм |
| Вага | 2.98 кг |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 590 ₴




