Необхідний інструмент для болгарки. Без нього працювати болгаркою просто неможливо. Завдяки тому, що диск професійної якості інструмент служитиме набагато довше. Майстри знають, що якщо витратний матеріал не лише дорогий, а й якісний, тоді робота виконуватиметься швидше та зручніше.
Диск алмазний Specialist+ використовується в роботі не тільки для різання плиткі, але також і для інших твердих матеріалів, наприклад для мармуру, граніту, каменю, бетону, пінобетону та цегли.
Такий вид диска відомий зносостійкістю, міцністю, високою якістю різання, точністю, стабільною глибиною різання, тому що не відбувається сточування з часом та тривалим експлуатаційним терміном.
Переваги:
- Робота практично безшумна.
- Відсутність «задирок» на матеріалі.
- Хороша геометрична точність різання.
- Зносостійкість набагато вища ніж у абразивних дисках.
- Відсутність великої кількості іскор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Керамічна плитка, Керамограніт, Мармур, Тротуарна плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка |
- Ціна: 1 620 ₴



