
Диск алмазний Specialist+ GALACTICA 125x10x22,2 для бетону
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11/2-0125
+380 (67) 816-84-40
0672790797повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Необхідний інструмент для роботи із болгаркою. Без нього працювати болгаркою просто неможливо. Завдяки тому, що диск професійної якості інструмент служитиме набагато довше. Алмазний диск витримує великі навантаження і справляється з твердим матеріалом просто і швидко. Завдяки своїм властивостям робота проходить набагато тихіше і без великої кількості іскор. Різ виходить абсолютно рівний і без «задирок».
Переваги:
- Висока зносостійкість.
- Відсутність «задирок» у матеріалі.
- Хороша геометрична точність різання.
Характеристики:
- Вид різу алмазного диска: сухий різ.
- Висота шару: 10 мм.
- Діаметр алмазного диска: 125 мм.
- Посадковий діаметр алмазного диска: 22,2 мм.
- Використання алмазного диска: силікатна цегла, бетон.
- Тип діамантового диска: сегментний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Цегла, Пінобетон, Газобетон, Тротуарна плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість сегментів | 9 |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


