Професійний алмазний диск для різки залізобетону. Необхідний інструмент для роботи із професійною болгаркою. Без нього працювати болгаркою просто неможливо. Завдяки тому, що диск професійної якості інструмент служитиме набагато довше. Алмазний диск Specialist+ витримує великі навантаження і справляється з твердим матеріалом просто і швидко. Завдяки своїм властивостям робота проходить набагато тихіше і без великої кількості іскор. Різ виходить ідеально рівний і без «задирок».
Характеристики:
- Вид різу алмазного диска: сухий різ / мокрий різ.
- Товщина диска: 3 мм.
- Діаметр алмазного диска: 230 мм.
- Посадковий діаметр алмазного диска: 22,2 мм.
- Застосування алмазного диска: бетон, цегла, залізобетон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 3 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Цегла, Пінобетон, Газобетон, Залізобетон, Тротуарна плитка, Армований бетон |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість сегментів | 18 |
| Вид обробки | Швидкий різ, Підрізка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴



