Професійний бур по бетону, що має покращену фіксацію наконечника, завдяки чому можна свердлити твердіші матеріали. Центрувальний твердосплавний наконечник, призначений для точного свердління.
Унікальна форма канавки допомагає ефективно видаляти сміття. Тому з таким інструментом у вас буде менше бруду або пилу після свердління. Таке свердло можна використовувати для свердління бетону, каменю, цегли та різних матеріалів для кладки. З таким аксесуаром робота виконується швидше та якісніше.
Характеристики:
- SDS+ монтажний стандарт
- Діаметр: 12 мм.
- Робоча довжина: 940 мм.
- Загальна довжина: 1000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Довжина робочої частини | 940 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴



