Бур професійної якості Specialist+ служитиме довше ніж дешевий аналог. З таким аксесуаром робота виконається швидше та якісніше. Хороший сплав свердла гарантує швидке свердління бетону, каменю чи цегли і при цьому якість свердла не зіпсується.
Центруючий наконечник твердосплавний, призначений для точного свердління. Унікальної форми канавка допомагає ефективно видаляти сміття. Отвір вийде ідеально круглим і без сколів. Кожен майстер знає, що працювати з якісними інструментами зручно, комфортно і навіть приємно.
Характеристики:
- SDS-plus монтажний стандарт.
- Діаметр: 14 мм.
- Робоча довжина: 540 мм.
- Загальна довжина: 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 14 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Довжина робочої частини | 540 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



