Бури призначені для ефективного свердління бетону чи цегляної кладки. Працюючи такими свердлами ваш інструмент прослужить вам довше, а робота буде виконуватись ще швидше. Результат буде акуратним та бездоганний.
Центруючий наконечник твердосплавний, призначений для точного свердління. Отвір вийде ідеально круглим і без сколів. Унікальної форми канавка допомагає ефективно видаляти сміття.
Характеристики:
- SDS+ монтажний стандарт.
- Діаметр: 5 мм.
- Робоча довжина: 100 мм.
- Загальна довжина: 160 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴



