Професійні німецьки бури Specialist+ SDS-Plus PREMIUM - це новітні технології у всіх ключових місцях: твердосплав унікальної форми з чотириразовим центруючим свердлом, дуже міцна твердосплавна пластина. Свердло має унікальну конструкцію обмотки, що забезпечує швидке свердління без втрати міцності свердла. Виготовлено зі сталі найвищої якості.
Бури призначені для ефективного свердління бетону чи цегляної кладки. Працюючи такими свердлами ваш інструмент прослужить вам довше, а робота буде виконуватись ще швидше. Результат буде акуратним та бездоганний.
Характеристики:
- SDS+ монтажний стандарт.
- Діаметр: 10 мм.
- Робоча довжина: 250 мм.
- Загальна довжина: 310 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 10 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


