Професійні німецьки бури Specialist+ SDS-Plus PREMIUM - це новітні технології у всіх ключових місцях: твердосплав унікальної форми з чотириразовим центруючим свердлом, дуже міцна твердосплавна пластина. Свердло має унікальну конструкцію обмотки, що забезпечує швидке свердління без втрати міцності свердла. Виготовлено зі сталі найвищої якості.
Бури німецького виробництва призначені для ефективного свердління бетону, каменю чи цегляної кладки. Працюючи такими свердлами ваш інструмент прослужить вам довше, а робота буде виконуватись ще швидше. Результат буде акуратним та бездоганний.
Характеристики:
- SDS+ монтажний стандарт.
- Діаметр: 6 мм.
- Робоча довжина: 100 мм.
- Загальна довжина: 160 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



