Бур професійної якості підійде для роботи з дуже твердими матеріалами. Отвір виходить рівним і без сколів. Завдяки такому гарному буреві ваш інструмент прослужить вам дуже довго.
Характеристики:
- Діаметр: 5 мм.
- Довжина роботи: 100 мм.
- Загальна довжина: 160 мм.
- Тип штока конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 5 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



