Свердла Specialist+ служитимуть довше за дешеві аналоги. З таким аксесуаром робота виконається швидше та якісніше. Міцний сплав свердла гарантує швидке свердління бетону, каменю або цегли при цьому якості свердла не зіпсується. Отвір вийде обережним і без сколів.
Характеристики:
- Робоча довжина: 160 мм.
- Загальна довжина: 200 мм.
- Діаметр: 10 мм.
- Підходить для свердління: каменю, мармуру, граніту, цегли, гіпсокартону, бетону, газобетону, керамічної плитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 10 мм |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина робочої частини | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



