Тригранні свердла Specialist+ призначені для свердління твердої та м'якої деревини. Спеціальне заточування забезпечує точність та чистоту отворів. Під час роботи не ламається деревина та не піднімається ламінат. Виготовлено свердло із високоякісної сталі HSS. Має зносостійкість і високу міцність. Навіть при великих навантаженнях не зламається і не трісне.
Характеристики:
- Діаметр: 3 мм.
- Робоча довжина: 37 мм.
- Загальна довжина: 67 мм.
- Тип штока: Прямий.
- Підходить для: м'якої деревини, дерева, дерев'яних панелей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 3 мм |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 67 мм |
| Довжина робочої частини | 37 мм |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴


