Свердло ідеально підходить для свердління деревини та деревини. Мають гарний сплав металу і тому зносостійкі та некрихкі.
Таке свердло має переваги:
- можна просвердлювати дрібні отвори;
- отвори виходять акуратними та рівними;
- завдяки конструкції ефективно видаляється стружка;
- обробляють матеріал із високою точністю.
Характеристики:
- Діаметр: 12 мм.
- Робоча довжина: 360 мм.
- Загальна довжина: 460 мм.
- Тип валу: HEX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Довжина робочої частини | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



