
Диск абразивний відрізний по металу Specialist+ BASIC 230x2x22
84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 250-42320
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Необхідний інструмент для різання металу. Завдяки тому, що диск професійного рівня та чудової якості, болгарка служитиме набагато довше, а результат роботи буде бездоганним.
Зріз виходить ідеально рівним і без «задирок». Завдяки своїм характеристикам диск міцний та зносостійкий. Добре справляється зі своїм завданням — з різання металу.
Рекомендовано використовувати засоби захисту під час роботи з болгаркою, щоб уникнути травм.
Характеристики:
- Товщина: 2 мм.
- Діаметр: 230 мм.
- Внутрішній діаметр (монтажний) диска: 22 мм.
- Абразивний тип: оксид алюмінію.
- Призначення: для різання металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



