Диск призначений для різання дерева. З таким професійним диском робота проходить швидше та якісніше. Зріз завжди виходить ідеально рівним та гладким. Завдяки властивостям диск прослужить довго і не трісне навіть під час падіння болгарки. Навіть за великих обертів диск не перегрівається завдяки невеликим отворам.
Характеристики:
- Діаметр диска: 125 мм.
- Внутрішній діаметр: 22 мм.
- Товщина: 1,2 мм.
- Зубці в одному напрямі.
- Призначення: різання деревини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Матеріал кола | Сталь, Карбід кремнію зелений 64стебла селери |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴




