Диск використовується для шліфування металу. Після такої роботи метал виглядає красиво та з необхідними характеристиками. Не буде жодних «задирок» і гострих зрізів.
Діаметр диска 125 мм – це оптимальний діаметр для зручної роботи. Товщина 6,4 мм дозволяє працювати на великих обертах і при цьому не зламається. Максимальна швидкість обертів 12200. Диск має бакелітову зв'язку з посиленням міцності – BF.
Працюючи з болгаркою необхідно дотримуватись усіх заходів безпеки, щоб не завдати шкоди здоров'ю.
Характеристики:
- Діаметр диска: 125 мм.
- Внутрішній діаметр (настановний): 22мм.
- Товщина: 6,4 мм.
- Абразивний тип: оксид алюмінію.
- Кут заточування: прямий.
- Призначення: шліфування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Мідь, Алюміній |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴



