Підвісний інфрачервоний обігрівач із класом захисту IP65 чудово підійде для обігріву терас, вуличних майданчиків кафе та інших відкритих просторів, а також промислових площ з екстримально високою вологістю та ризиком потрапляння води.
Інфрачервоні обігрівачі зігрівають майже миттєво!
Променева теплова енергія від інфрачервоного випромінювача нагріває поверхні за секунди. Тепло від предметів рівномірно нагріє повітря у приміщенні та назовні. Людина, що знаходиться під променями обігрівача відчуватиме тепло так саме, ніби перебуває під лагідними промінчиками сонця.
Якісний нагрівальний елемент потужністю 1,5 кВт дозволяє обігрівати відкритий простір площею до 8 кв.м.
Компактні розміри 10х54х8 см та невелика вага дозволяють закріпити обігрівач на будь-якій опорі за допомогою зручного кронштейна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 8 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 80 мм |
- Ціна: 4 500 ₴




