Самовсмоктуюча мотопомпа для чистої води. Ідеально підходить для іригаційних систем, колодязів, сільського господарства та будівництва. Для районів із утрудненим доступом до електрики.
Призначена для перекачування великих обсягів чистої води.
Оснащена високопродуктивним 4-тактним бензиновим двигуном об'ємом 212 куб.см потужністю 7 кінських сил з верхнім розташуванням клапанів. Не вимагає змішування олії та палива.
- Максимальна висота під'єму: 25 м
- Максимальна глибина всмоктування: 5 м
- Максимальний потік: 500 л/хв
- Ручний запуск
- Потужність: 7 к.с.
- Діаметр входу/виходу: 2 дюйми (50 мм)
- Місткість бака: 2,3 л
- Час роботи на 1 баку при 100% навантаженні: 1,66 годин
- Оберти холостого ходу: 3650–3700 об/хв.
- Об'єм двигуна: 212 куб.см
- Габарити: 39 х 41 х 48 см
- Вага: 24 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 25 м |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Вага | 24 кг |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Потужність двигуна | 5.2 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Об'єм паливного бака | 2.3 л |
| Масляний датчик | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Висота підйому | 25 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 410 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴




