Портативна газова плита з п'єзопідпалом виготовлена із сталі з алюмінієвим пальником. Ідеально підходить для кемпінгу чи використання будинку у разі аварійних відключень газопостачання.
Сумісна з круглими балонами бутану/пропану з цанговим з'єднанням 1/4" (балон не входить до комплекту).
- Система автоматичного відключення при підвищеному тиску газу
- З'єднувач для підключення зовнішнього газового балону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 110 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




