Портативна газова плита з п'єзопідпалом, виготовлена із сталі. Пальник із жароміцного алюмінію, робоча поверхня з нержавіючої сталі. Ідеально підходить для кемпінгу чи використання будинку у разі аварійних відключень газопостачання.
Сумісна з круглими балонами бутан/пропан з цанговим з'єднанням 1/4" (балон не входить до комплекту).
- Система автоматичного відключення при підвищеному тиску газу
- Перехідник 3/8" для під'єднання газового балона.
- Система автоматичного відключення у разі перевищення тиску газу.
- Страховий важіль.
- Компактна та легка конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Вага | 0.9 кг |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| З'єднання балона | Цангові |
| Типи палива | Газ |
| Виробник | Truper |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴





